Hledáte spolehlivé a dostupné advokátní služby? Potřebujete pomocnou ruku v otázkách převodu nemovitostí, pracovního práva, rozvodového řízení nebo s nájemními smlouvami? Rád vám pomohu osobně v mých pobočkách v Praze a Nymburce a se základními právními úkony také na dálku. Svým klientům se vždy snažím nabídnout individuální přístup a profesionální právní pomoc za rozumnou cenu. Nezáleží na tom, zda jste velká společnost vymáhající zakázku nebo člověk, který potřebuje drobnou právní radu, na odbornost mých služeb se můžete vždy spolehnout.

Jaké služby u mne obdržíte?

Vzájemný respekt s klienty a strategické uvažování tvoří páteř kvalitních advokátních služeb. Proto je nejprve důležitá důkladná konzultace vašich požadavků a možností, abychom poznali, jak vám mohu nejlépe pomoci a zda jsem vůbec pro vás ten pravý advokát. Přes deset let se specializuji především na právní služby v oblasti občanského, rodinného, medicínského, pracovního, pojistného a bytového práva. Klienti u mne nejčastěji hledají pomoc při majetkovém vypořádání po rozvodu, rozvodém řízení a rozvodu dohodou nebo převodech nemovitostí a pronájmu bytů.

Pomohu vám ale také v zastupování poškozených při vymáhání újmy/škody na zdraví nebo uplatnění a vymáhání nároků na odmítnuté či krácené pojistné plnění. Spolehnout se na mne můžete i s přípravou nájemních smluv a problematikou SVJ. Pokud potřebujete pomoci jen právní radou, vyhledejte služby mé online poradny.

Mé hlavní služby

Rodinné právo – žádost o rozvodnesporný rozvodmajetkové vyrovnání po rozvodu.

Občanské právo – kontrola smlouvypřevody nemovitostívymáhání pohledávek.

Medicínské právo – zastupování poškozenýchnáhrada nemajetkové újmy na zdraví.

Pojistné právo – uplatnění a vymáhání nároků na odmítnuté či krácené pojistné plnění.

Pracovní právo – pracovní smlouvy, ukončení pracovního poměru, výpověď.

Bytové právo – kupní a nájemní smlouvy, věcné břemeno bydlení, problematika SVJ.


Využijte profesionálních právních služeb a ušetříte si mnoho času, nervů a investic. Zajímá vás, jak vám mohu pomoci právě ve vašem případě? Navštivte mne v Praze, Nymburce nebo využijte kontaktů zde na webu.


Napište mi

    Se všemi zaslanými osobními údaji bude nakládáno v souladu s předpisy upravující mlčenlivost advokáta a ochranu osobních údajů.