Právník online – právní služby

Právní konzultace, sepis návrhů a smluv, kontrolu smlouvy a další právní služby Vám poskytnu též online prostřednictvím e-mailu.

Na základě Vaší poptávky Vám zašlu konrétní cenovou nabídku a termín, do kdy jsem schopen službu Vám poskytnout.

Následně Vám zašlu právní stanovisko či sepsaný návrh e-mailem ve formátu MS-WORD (.doc) a fakturu za poskytnuté služby.

Ne vždy je nutné kvůli právním službám dojíždět do kanceláře a konzultovat vhodný postup osobně. Pokud potřebujete právní poradenství, sepsat návrhy smluv, zkontrolovat smlouvy nebo další drobnější právní služby, vše pro vás rád vyřídím na dálku online. Budete tak moci rychle a jednoduše získat kvalifikované služby z pohodlí vašeho domova nebo třeba během cestování po světě. Stačí napsat e-mail s poptávkou a já vám obratem pošlu kalkulaci ceny a návrh služby.

Dobá právní rada je k nezaplacení

Potřebujete zjistit, na který soud se obrátit s určitým problémem? Nejste si jisti, zda má smlouva, kterou jste sepsali, všechny náležitosti? Máte problémy se zaměstnavatelem nebo pronajímatelem nemovitosti a rádi byste zjistili vaše právní možnosti? S tím vším a mnoha dalšími problémy vám rád pomohu online. Jsem expert především na rodinné, medicínské, pojistné, pracovní a bytové právo, ale cizí mi nejsou ani další justiční oblasti. Vše můžeme vyřídit přes e-mail, včetně vypracování návrhu smluv a jejich kontroly.

Veškeré mé služby jsou kvalifikované a cenově dostupné. Spolehnout se můžete také na rychlost, která je zvláště v některých případech (například během obtížných životních situací nebo hrozícím soudním řízení) nedocenitelná. Máte zájem o mé služby v komplikovanějších případech, ale do mých poboček v Praze a Nymburku to máte přece jenom z ruky? Využít mého online kontaktu můžete také v případě, kdy potřebujete právní služby, ale nejste si jisti, zda se vaší problematice věnuji.

Využijte profesionální, rychlé a cenově dostupné právní služby online cestou. Kontaktujte mne e-mailem či přes telefon, mohu vám pomoci ještě dnes.


Napište mi

    Se všemi zaslanými osobními údaji bude nakládáno v souladu s předpisy upravující mlčenlivost advokáta a ochranu osobních údajů.